Kynnet
Kauneuspalveluista säästetään, mutta oululaisyrittäjillä riittää asiakkaita – ”Asiakaskuntani on muuttunut varakkaampaan suuntaan”

Kau­neus­pal­ve­luis­ta sääs­te­tään, mutta ou­lu­lais­yrit­tä­jil­lä riittää asiak­kai­ta – ”A­sia­kas­kun­ta­ni on muut­tu­nut va­rak­kaam­paan suun­taan”

11
"Kyllä me Anna tiedettiin, kenelle me sitä kirjettä laitettiin" – iso ruotsalaisbrändi houkutteli kynsitaiteilija Anna Määtän talliinsa lähes pystymetsästä

"Kyllä me Anna tie­det­tiin, kenelle me sitä kir­jet­tä lai­tet­tiin" – iso ruot­sa­lais­brän­di hou­kut­te­li kyn­si­tai­tei­li­ja Anna Määtän tal­liin­sa lähes pys­ty­met­säs­tä

1
Tällaiset ovat Suomen hienoimmat kynnet, joita muhoslainen Anna Määttä teki yli 17 tuntia: "Minut on aivopesty tähän hommaan”

Täl­lai­set ovat Suomen hie­noim­mat kynnet, joita mu­hos­lai­nen Anna Määttä teki yli 17 tuntia: "Minut on ai­vo­pes­ty tähän hom­maan”

11