Ou­nas­vaa­ran lukio, Ro­va­nie­mi

Ounasvaaran lukio, Rovaniemi

Alasaukko-oja Heidi
Antikainen Inka
Anttola Ella
Dannberg Arttu
Eerikäinen Emmi (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Erkkilä Iida
Haikola Jesse
Halminen Mikkal (Lentokoneasennuksen pt)
Harju Pauliina (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Hasnat Shrabon
Hautaniemi Lotta
Heikinoja Helmiina
Helminen Joonatan
Herva Milla (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Hirvaskoski Tiia
Hyypiö Joni (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Hänninen Nelli
Jylhänlehto Kaisa-Maria (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Karasti Antti-Kalle (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Kellinsalmi Nea-Noora
Keskikallio Karoliina (Liikunnanohjauksen pt)
Keskimölö Jutta
Keskinen Titta
Kiiskinen Väinö
Koistinen Jonne
Koivunen Olga-Susanna (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Koponen Jere (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Koskenniemi Arttu (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Kostamo Sara (Liikunnanohjauksen pt)
Kostamovaara Valtteri
Kulonen Eeti
Kumpula Katariina (Liikunnanohjauksen pt)
Kuusisto Suvi
Kähkönen Annu
Kärhä Antti
Lahtela Elina (Vaatetusalan pt)
Lambacka Markus
Lambacka Mikko
Lampén Veikka
Lehtinen Jyri (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Lehtoranta Eveliina
Lotvonen Aki
Lumme Arvi (Lentokoneasennuksen pt)
Luomajoki Ada-Sofia (Vaatetusalan pt)
Manninen Sofia
Matila Otto-Aleksi (Lentokoneasennuksen pt)
Mikkilä Annika
Moilanen Milla (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Moilanen Veera (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Myllymäki Ville (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Mäkinen Jere
Mämmi Antti
Nieminen Ronja
Nikunlassi Janita (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Niskanen Annastiina
Oinas Akseli (Liikunnanohjauksen pt)
Oivo Jenna (Matkailualan pt)
Ojanaho Niilo
Olli Suvi
Ounaslehto Rene (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Paananen Petja
Paksuniemi Valtteri (Lentokoneasennuksen pt)
Palenius Jere (Lentokoneasennuksen pt)
Palokangas Adelina
Palomaa Joni-Matias (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Pasanen Anna-Sofia
Pirkkiö Konsta (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Pohjola Kalle
Pulkkanen Mari (Matkailualan pt)
Pyhäjärvi Viivi
Pyyny Veka
Rautio Ilari
Ravelin Annika (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Rissanen Anniina
Ryhänen Essi (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Saari Heli (Liikunnanohjauksen pt)
Salmirinne Severi
Sarajärvi Eeva (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Sarvi Anssi
Sasinsaari Riku
Seppälä Juuti
Silander Pekka
Sirviö Inna (Liikunnanohjauksen pt)
Spets Julia (Liikunnanohjauksen pt)
Stankowski Janne
Stöckell Konsta (Liikunnanohjauksen pt)
Suokas Amanda (Matkailualan pt)
Suopajärvi Aleksi (Maanmittausalan pt)
Takalo Jouni (Lentokoneasennuksen pt)
Tapio Hilja
Tarkiainen Aleksi
Tarkiainen Eetu (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Tauriainen Alisa (Matkailualan pt)
Tervamäki Saga
Tervo Toni (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Toivonen Kristian (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Tolkkinen Camilla (Liikunnanohjauksen pt)
Tuisku Joona
Tuomaala Jonna (Liikunnanohjauksen pt)
Tuuliainen Leo
Törmänen Eveliina (Sosiaali- ja terveysalan pt)
Uramo Milla
Viiri Neea
Viranto Alina
Vuontisjärvi Tuukka
Wuotila Anni
Värinen Veeti (Sähkö- ja automaatiotekniikan pt)
Väänänen Santeri (Maanmittausalan pt)