Ou­lu­lais­taus­tai­sel­la Iina Hyt­ti­sel­lä on jo lähes kym­me­nen vuoden kokemus blog­gaa­mi­ses­ta – "Viiden vuoden sisään ta­pah­tu­nut­ta muu­tos­ta voisi verrata muu­tok­seen lan­ka­pu­he­li­mes­ta äly­pu­he­li­meen"

Hyttinen on kirjoittanut jo vuosia yhtä Suomen suosituimmista blogeista ja nähnyt alan muutokset.

Iina Hyttinen on kirjoittanut But I’m a human not a sandwich -blogia jo lähes 10 vuotta. Hän haluaa välittää blogillaan hyvää mieltä ja rohkeutta elää omannäköistä elämää.
Iina Hyttinen on kirjoittanut But I’m a human not a sandwich -blogia jo lähes 10 vuotta. Hän haluaa välittää blogillaan hyvää mieltä ja rohkeutta elää omannäköistä elämää.
Kuva: Maiju Pohjanheimo

80 000 lukijaa kuukaudessa, viidestä kuuteen blogipostausta viikossa, tekstejä perhe-elämästä parisuhteeseen, ruokaan, sisustukseen, muotiin ja ajankohtaisiin aiheisiin. But I’m a human not a sandwich on yksi Suomen suosituimmista blogeista. Blogin takana on oululaistaustainen 28-vuotias kolmen lapsen äiti ja yrittäjä Iina Hyttinen.

Tärkeimmät tarinat läheltäsi joka päivä

Kaleva kertoo, mitä Pohjois-Suomessa tapahtuu ja miksi sillä on väliä. Ensimmäiset 2 kk yhteensä 9,90 €

Rajaton lukuoikeus verkkosivuilla ja sovelluksessa Näköislehdet ja arkisto Galleriat, videot ja live-lähetykset Podcastit Päivittäiset uutiset sähköpostiisi Pelit ja koulutukset Tilaajaedut
Mainos
Kalevan pelit

Pelaa Kalevan digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi.

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä