Mainos

Kisaohjelma

Sotshin kisaohjelma 7.-.23.2.2014.

 

Alppihiihto

Katso Suomen joukkue »
Su 9.2. klo 9.00 miesten syöksylasku
Ma 10.2. klo 9.00 naisten alppiyhdistetty, syöksylasku
Ma 10.2. klo 13.00 naisten alppiyhdistetty, pujottelu
Ke 12.2. klo 9.00 naisten syöksylasku
To 13.2. klo 9.00 miesten alppiyhdistetty, syöksylasku
To 13.2. klo 13.30 miesten alppiyhdistetty, pujottelu
La 15.2. klo 9.00 naisten supersuurpujottelu
Su 16.2. klo 9.00 miesten supersuurpujottelu
Ti 18.2. klo 9.00 naisten suupujottelu, 1. lasku
Ti 18.2. klo 12.20 naisten suurpujottelu 2. lasku
Ke 19.2. klo 9.00 miesten suupujottelu, 1. lasku
Ke 19.2. klo 12.20 miesten suurpujottelu 2. lasku
Pe 21.2. klo 14.45 naisten pujottelu, 1. lasku
Pe 21.2. klo 18.15 naisten pujottelu, 2. lasku
La 22.2. klo 14.45 miesten pujottelu, 1. lasku
La 22.2. klo 18.15 miesten pujottelu, 2. lasku
 
 

Ampumahiihto

Katso Suomen joukkue »
La 8.2. klo 16.30 miesten 10 km sprintti
Su 9.2. klo 16.30 naisten 7,5 km sprintti
Ma 10.2. klo 17.00 miesten 12,5 km
Ti 11.2. klo 15.00 naisten 10 km takaa-ajo
To 13.2. klo 16.00 miesten 20 km
Pe 14.2. klo 16.00 naisten 15 km
Su 16.2. klo 17.00 miesten 15 km yhteislähtö
Ma 17.2. klo 17.00 naisten 12,5 km yhteislähtö
Ke 19.2. klo 16.30 sekaviesti
Pe 21.2. klo 16.30 naisten viesti
La 22.2. klo 16.30 miesten viesti
 
 

Freestyle

Katso Suomen joukkue »
To 6.2. klo 16.00 naisten kumparelaskun karsinta 1
La 8.2. klo 16.00 naisten kumparelaskun karsinta 2
La 8.2. klo 20.00 naistenkumparelaskun finaali 1
La 8.2. klo 20.35 naisten kumparelaskun finaali 2
La 8.2. klo 21.10 naisten kumparelaskun finaali 3
Ma 10.2. klo 16.00 miesten kumparelaskun karsinta 1
Ma 10.2. klo 16.50 miesten kumparelaskun karsinta 2
Ma 10.2. klo 20.00 miesten kumparelaskun finaali 1
Ma 10.2. klo 20.35 miesten kumparelaskun finaali 2
Ma 10.2. klo 21.10 miesten kumparelaskun finaali 3
Ti 11.2. klo 9.00 naisten slopestyle, karsinta
Ti 11.2. klo 11.00 naisten slopestyle, finaali
To 13.2. klo 9.15 miesten slopestyle, karsinta
To 13.2. klo 11.30 miesten slopestyle, finaali
Pe 14.2. klo 15.45 naisten hypyt, karsinta 1
Pe 14.2. klo 16.30 naisten hypyt, karsinta 2
Pe 14.2. klo 19.30 naisten hypyt, finaali 1
Pe 14.2. klo 19.55 naisten hypyt, finaali 2
Pe 14.2. klo 20.13 naisten hypyt, finaali 3
Ma 17.2. klo 15.45 miesten hypyt, karsinta 1
Ma 17.2. klo 16.30 miesten hypyt, karsinta 2
Ma 17.2. klo 19.30 miesten hypyt, finaali 1
Ma 17.2. klo 19.55 miesten hypyt, finaali 2
Ma 17.2. klo 20.13 miesten hypyt, finaali 3
Ti 18.2. klo 15.45. miesten halfpipe, karsinta
Ti 18.2. klo 19.30 miesten halfpipe, finaali
To 20.2. klo 9.45 miesten skicross karsinta
To 20.2. klo 11.30 miesten skicross neljännesvälierät
To 20.2. klo 12.05 miesten skicross puolivälierät
To 20.2. klo 12.25 miesten skicross välierät
To 20.2. klo 12.39 miesten skicross finaali
To 20.2. klo 16.30 naisten halfpipe, karsinta
To 20.2. klo 19.30 naisten halfpipe, finaali
Pe 21.2. klo 9.45. naisten skicross karsinta
Pe 21.2. klo 11.30 naisten naisten miesten skicross puolivälierät
Pe 21.2. klo 12.05 naisten skicross välierät
Pe 21.2. klo 12.39 naisten skicross finaali
 
 

Hiihto

Katso Suomen joukkue »
La 8.2. klo 12.00 naisten 15 km yhdistelmäkisa (7,5 km + 7,5 km)
Su 9.2. klo 12.00 miesten 30 km yhdystelmäkisa (15 km + 15 km)
Ti 11.2. klo 12.00 naisten sprintti, karsinta
Ti 11.2. klo 12.25 miesten sprintti, karsinta
Ti 11.2. klo 14.00 naisten sprintti, puolivälierät
Ti 11.2. klo 14.25 miesten spintti, puolivälierät
Ti 11.2. klo 14.56 naisten sprintti, välierät
Ti 11.2. klo 15.06 miesten sprintti, välierät
Ti 11.2. klo 15.22 naisten sprintti, finaali
Ti 11.2. klo 15.30 miesten sprintti, finaali
To 13.2. klo 12.00 naisten 10 km
Pe 14.2. klo 12.00 miesten 15 km, perinteinen
La 15.2. klo 12.00 naisten viesti 4x5 km
Su 16.2. klo 12.00 miesten viesti 4x10 km
Ke 19.2. klo 11.15 naisten parisprintti, välierät
Ke 19.2. klo 12.06 miesten parisprintti, välierät
Ke 19.2. klo 13.45 naisten parisprintti, finaali
Ke 19.2. klo 14.15 miesten parisprintti, finaali
La 22.2. klo 11.30 naisten 30 km
Su 23.2. klo 9.00 miesten 50 km
 
 

Jääkiekko (miehet)

Katso Suomen joukkue »
Ke 12.2. klo 19.00 Latvia - Sveitsi, alkusarjan lohko C
Ke 12.2. klo 19.00 Tshekki - Ruotsi, alkusarjan lohko C
To 13.2. klo 10.00 Suomi - Itävalta, alkusarjan lohko B
To 13.2. klo 14.30 Venäjä - Slovenia, alkusarjan lohko A
To 13.2. klo 14.30 Slovakia - USA, alkusarjan lohko A
To 13.2. klo 19.00 Kanada - Norja, alkusarjan lohko B
Pe 14.2. klo 10.00 Tshekki - Latvia, alkusarjan lohko C
Pe 14.2. klo 14.30 Ruotsi - Sveitsi, alkusarjan lohko C
Pe 14.2. klo 19.00 Kanada - Itävalta, alkusarjan lohko B
Pe 14.2. klo 19.00 Norja - Suomi, alkusarjan lohko B
La 15.2. klo 10.00 Slovakia - Slovenia, alkusarjan lohko A
La 15.2. klo 14.30 USA - Venäjä, alkusarjan lohko A
La 15.2. klo 19.00 Ruotsi - Latvia, alkusarjan lohko C
La 15.2. klo 19.00 Sveitsi - Tshekki, alkusarjan lohko C
Su 16.2. klo 10.00 Itävalta - Norja, alkusarjan lohko B
Su 16.2. klo 14.30 Venäjä - Slovakia, alkusarjan lohko A
Su 16.2. klo 14.30 Slovenia - USA, alkusarjan lohko A
Su 16.2. klo 19.00 Suomi - Kanada, alkusarjan lohko B
Ti 8.2. – Pe 21.2. Play-off-ottelut, tarkentuu alkusarjan jälkeen
La 22.2. klo 17.00 miesten pronssiottelu
Su 23.2. klo 14.00 miesten loppuottelu
 
 

Jääkiekko (naiset)

Katso Suomen joukkue »
La 8.2. klo 10.00 USA - Suomi, alkusarjan lohko A
La 8.2. klo 15.00 Kanada - Sveitsi, alkusarjan lohko A
Su 9.2. klo 10.00 Ruotsi - Japani, alkusarjan lohko B
Su 9.2. klo 15.00 Venäjä - Saksa, alkusarjan lohko B
Ma 10.2. klo 12.00 USA - Sveitsi, alkusarjan lohko A
Ma 10.2. klo 17.00 Suomi - Kanada, alkusarjan lohko A
Ti 11.2. klo 12.00 Saksa - Ruotsi, alkusarjan lohko B
Ti 11.2. klo 17.00 Venäjä - Japani, alkusarjan lohko B
Ke 12.2. klo 10.00 Sveitsi - Suomi, alkusarjan lohko A
Ke 12.2. klo 14.30 Kanada - USA, alkusarjan lohko A
La 15.2 – Ti 18.2. Play-off-ottelut, tarkentuu alkusarjan jälkeen
To 20.2. klo 14.00 naisten pronssiottelu
To 20.2. klo 19.00 naisten loppuottelu
 
 

Lumilautailu

Katso Suomen joukkue »
To 6.2. klo 8.00 miesten slopestyle karsinta
To 6.2. klo 12.00 naisten slopestyle karsinta
La 8.2. klo 7.30 miesten slopestyle välierät
La 8.2. klo 10.45 miesten slopestyle finaali
Su 9.2. klo 8.30 naisten slopestyle välierät
Su 9.2. klo 11.15 naisten slopestyle finaali
Ti 11.2. klo 12.00 miesten halfpipe karsinta
Ti 11.2. klo 17.00 miesten halfpipe välierät
Ti 11.2. klo 19.30 miesten halfpipe finaali
Ke 12.2. klo 12.00 naisten halfpipe karsinta
Ke 12.2. klo 17.00 naisten halfpipe välierät
Ke 12.2. klo 19.30 naisten halfpipe finaali
Su 16.2. klo 9.00 naisten lumilautakrossi, karsinta
Su 16.2. klo 11.15 naisten lumilautakrossi, puolivälierät
Su 16.2. klo 11.31 naisten lumilautakrossi, välierät
Su 16.2. klo 11.45 naisten lumilautakrossi finaali
Ma 17.2. klo 9.00 miesten lumilautakrossi, karsinta
Ma 17.2. klo 11.30 miesten lumilautakrossi, neljännesvälierät
Ma 17.2. klo 12.01 miesten lumilautakrossi, puolivälierät
Ma 17.2. klo 12.13 miesten lumilautakrossi, välierät
Ma 17.2. klo 12.17 miesten lumilautakrossi, finaali
Ke 19.2. klo 7.15 miesten parisuurpujottelu, karsinta
Ke 19.2. klo 8.15 naisten parisuurpujottelu, karsinta
Ke 19.2. klo 11.00 miesten parisuurpujottelu, välierät
Ke 19.2. klo 11.48 miesten parisuurpujottelu, finaali
Ke 19.2. klo 11.55 naisten parisuurpujottelu, välierät
Ke 19.2. klo 12.43 naisten parisuurpujottelu, finaali
La 22.2. klo 7.15 naisten parierikoispujottelu, karsinta
La 22.2. klo 8.15 miesten parierikoispujottelu, karsinta
La 22.2. klo 11.15 miesten parierikoispujottelu, välierät
La 22.2. klo 12.10 naisten parierikoispujottelu, neljännesvälierä
La 22.2. klo 12.13 miesten parierikoispujottelu, finaali
La 22.2. klo 12.36 naisten parierikoispujottelu, välierät
La 22.2. klo 12.58 naisten parierikoispujottelu, finaali
 
 

Mäkihyppy

Katso Suomen joukkue »
La 8.2. klo 18.30 miesten normaalimäen karsinta
Su 9.2. klo 19.30 miesten normaalimäki 1. kierros
Su 9.2. klo 20.30 miesten normaalimäki, finaali
Ti 11.2. klo 19.30 naisten normaalimäki, 1. kierros
Ti 11.2. klo 20.20 naisten normaalimäki, finaali
Pe 14.2. klo 19.30 miesten suurmäen karsinta
La 15.2. klo 19.30 miesten suurmäen 1. kierros
Ti 11.2. klo 20.30 miesten suurmäen finaali
Ma 17.2. klo 19.15 joukkuemäki, 1. kierros
Ma 17.2. klo 20.15 joukkuemäki, finaali
 
 

Pikaluistelu

Katso Suomen joukkue »
La 8.2. klo 13.30 miehet 5000 metriä, finaali
Su 9.2. klo 13.30 naiset 3000 metriä, finaali
Ma 10.2. klo 15.00 miehet 500 metriä, 1. lähtö
Ma 10.2. klo 16.55 miehet 500 metriä, 2. lähtö
Ti 11.2. klo 14.45 naiset 500 metriä, 1. lähtö
Ti 11.2. klo 16.34 naiset 500 metriä, 2. lähtö
Ke 12.2. klo 16.00 miehet 1000 metriä, finaali
To 13.2. klo 16.00 naiset 1000 metriä, finaali
La 15.2. klo 15.30 miehet 1500 metriä, finaali
Su 16.2. klo 16 naiset 1500 metriä, finaali
Ti 18.2. klo 15 miehet 10 000 metriä, finaali
Ke 19.2. klo 15.30 naiset 5000 metriä, finaali
Pe 21.2. klo 15.30 miesten joukkuetakaa-ajo, puolivälierät
Pe 21.2. klo 16.23 naisten joukkuetakaa-ajo, puolivälierät
Pe 21.2. klo 17.12 miesten joukkuetakaa-ajo, välierät
La 22.2. klo 15.30 naisten joukkuetakaa-ajo, välierät
La 22.2. klo 15.51 miesten joukkuetakaa-ajo, finaali
La 22.2. klo 16.14 naisten joukkuetakaa-ajo, finaali
 
 

Yhdistetty

Katso Suomen joukkue »
Ke 12.2. klo 11.30 henkilökohtainen kisa, normaalimäki
Ke 12.2. klo 14.30 henkilökohtainen kisa, 10 km hiihto
Ti 18.2. klo 11.30 henkilökohtainen kisa, suurmäki
Ti 18.2. klo 14 henkilökohtainen kisa, 10 km hiihto
Pe 20.2. klo 10 joukkuemäki
Pe 20.2. klo 13 joukkuekisan hiihto 4x5 km
 
 
Muut kisojen lajit (ei suomalaisedustusta):

Curling

Ma 10.2. klo 7 miehet Tanska – Kiina
Ma 10.2. klo 7 miehet Venäjä - Iso-Britannia
Ma 10.2. klo 7 miehet Sveitsi - Ruotsi
Ma 10.2. klo 7 miehet Saksa – Kanada
Ma 10.2. klo 12 naiset Sveitsi – USA
Ma 10.2. klo 12 naiset Ruotsi - Iso-Britannia
Ma 10.2. klo 12 naiset Venäjä - Tanska
Ma 10.2. klo 12 naiset Kiina – Kanada
Ma 10.2. klo 17 miehet Kanada - Sveitsi
Ma 10.2. klo 17 miehet Ruotsi - Iso-Britannia
Ma 10.2. klo 17 miehet Tanska - Venäjä
Ma 10.2. klo 17 miehet USA – Norja
Ti 11.2. klo 7 naiset Sveitsi - Tanska
Ti 11.2. klo 7 naiset Venäjä - USA
Ti 11.2. klo 7 naiset Ruotsi - Kanada
Ti 11.2. klo 7 naiset Korea – Japani
Ti 11.2. klo 12 miehet Kanada - Ruotsi
Ti 11.2. klo 12 miehet Norja - Venäjä
Ti 11.2. klo 12 miehet USA - Kiina
Ti 11.2. klo 12 miehet Iso-Britannia – Saksa
Ti 11.2. klo 17 naiset Iso-Britannia - USA
Ti 11.2. klo 17 naiset Korea - Sveitsi
Ti 11.2. klo 17 naiset Kiina - Venäjä
Ti 11.2. klo 17 naiset Tanska – Japani
Ke 12.2. klo 7 miehet Kiina - Sveitsi
Ke 12.2. klo 7 miehet Tanska - USA
Ke 12.2. klo 7 miehet Norja - Saksa
Ke 12.2. klo 12 naiset Kanada - Iso-Britannia
Ke 12.2. klo 12 naiset Korea - Ruotsi
Ke 12.2. klo 12 naiset USA - Kiina
Ke 12.2. klo 12 naiset Japani – Venäjä
Ke 12.2. klo 17 miehet Venäjä - Kanada
Ke 12.2. klo 17 miehet Tanska - Ruotsi
Ke 12.2. klo 17 miehet Sveitsi - Iso-Britannia
Ke 12.2. klo 17 miehet Saksa – Kiina
To 13.2. klo 7 naiset Kanada - Tanska
To 13.2. klo 7 naiset Kiina - Iso-Britania
To 13.2. klo 7 naiset Sveitsi – Ruotsi
To 13.2. klo 12 miehet Sveitsi - Venäjä
To 13.2. klo 12 miehet Kanada - Tanska
To 13.2. klo 12 miehet Norja - Ruotsi
To 13.2. klo 12 miehet Iso-Britannia – USA
To 13.2. klo 17 naiset Venäjä - Korea
To 13.2. klo 17 naiset Ruotsi - Tanska
To 13.2. klo 17 naiset Sveitsi - Kanada
To 13.2. klo 17 naiset Japani – USA
Pe 14.2. klo 7 miehet Ruotsi - Kiina
Pe 14.2. klo 7 miehet Kanada - Norja
Pe 14.2. klo 7 miehet USA – Saksa
Pe 14.2. klo 12 naiset Korea - Kiina
Pe 14.2. klo 12 naiset Venäjä - Sveitsi
Pe 14.2. klo 12 naiset USA - Tanska
Pe 14.2. klo 12 naiset Iso-Britannia – Japani
Pe 14.2. klo 17 miehet Iso-Britannia - Tanska
Pe 14.2. klo 17 miehet Kiina - Norja
Pe 14.2. klo 17 miehet Venäjä - USA
Pe 14.2. klo 17 miehet Sveitsi – Saksa
La 15.2. klo 7 naiset Iso-Britannia - Korea
La 15.2. klo 7 naiset Kiina - Ruotsi
La 15.2. klo 7 naiset Kanada - Japani
La 15.2. klo 12 miehet Venäjä - Kiina
La 15.2. klo 12 miehet Kanada - Iso-Britannia
La 15.2. klo 12 miehet Tanska - Sveitsi
La 15.2. klo 12 miehet Tanska – Sveitsi
La 15.2. klo 17 naiset Kanada - Venäjä
La 15.2. klo 17 naiset Iso-Britannia - Sveitsi
La 15.2. klo 17 naiset USA - Ruotsi
La 15.2. klo 17 naiset Tanska – Kiina
Su 16.2. klo 7 miehet Iso-Britannia - Norja
Su 16.2. klo 7 miehet Ruotsi - Venäjä
Su 16.2. klo 7 miehet USA – Kanada
Su 16.2. klo 12 naiset Tanska - Korea
Su 16.2. klo 12 naiset Ruotsi - Venäjä
Su 16.2. klo 12 naiset USA – Kanada
Su 16.2. klo 12 naiset Japani – Sveitsi
Su 16.2. klo 17 miehet Norja - Sveitsi
Su 16.2. klo 17 miehet Kiina - Kanada
Su 16.2. klo 17 miehet Saksa - Tanska
Su 16.2. klo 17 miehet USA – Ruotsi
Ma 17.2. klo 7 naiset Venäjä - Iso-Britannia
Ma 17.2. klo 7 naiset Korea - USA
Ma 17.2. klo 7 naiset Japani – Kiina
Ma 17.2. klo 12 miehet Kiina - Iso-Britannia
Ma 17.2. klo 12 miehet Norja - Tanska
Ma 17.2. klo 12 miehet Saksa - Venäjä
Ma 17.2. klo 12 miehet Sveitsi – USA
Ma 17.2. klo 17 naiset Kanada - Korea
Ma 17.2. klo 17 naiset Curling Tanska - Iso-Britannia
Ma 17.2. klo 17 naiset Kiina - Sveitsi
Ma 17.2. klo 17 naiset Ruotsi - Japani
Ke 19.2. klo 12 naisten semifinaali
Ke 19.2. klo 17 miesten semifinaali
To 20.2. klo 10.30 naisten pronssiottelu
To 20.2. klo 15.30 naisten loppuottelu
Pe 21.2. klo 10.30 miesten pronssiottelu
Pe 21.2. klo 15.30 miesten loppuottelu
 
 

Kaukalopikaluistelu

Ma 10.2. klo 11.45 miehet 1500 metriä, lähtö
Ma 10.2. klo 12.30 naiset 500 metriä, lähtö
Ma 10.2. klo 13.09 miehet 1500 metriä välierät
Ma 10.2. klo 13.39 naiset joukkuekilpailu 3000 metriä, välierät
Ma 10.2. klo 14.08 miehet 1500 metriä, finaali
To 13.2. klo 12 naiset 500 metriä, puolivälierät
To 13.2. klo 12.27 miehet 1000 metriä, lähtö
To 13.2. klo 13.14 naiset 500 metriä, välierät
To 13.2. klo 13.35 miehet joukkuekilpailu 5000 metriä, välierät
La 15.2. klo 12 naiset 1500 metriä, lähtö
La 15.2. klo 12.45 miehet 1000 metriä, puolivälierät
La 15.2. klo 13.16 naiset 1500 metriä, välierät
La 15.2. klo 13.46 miehet 1000 metriä, välierät
La 15.2. klo 14.09 naiset 1500 metriä, finaali
La 15.2. klo 14.23 miehet 1000 metriä, finaali
Ti 18.2. klo 11.30 naiset 1000 metriä, lähtö
Ti 18.2. klo 12.17 miehet 500 metriä lähtö
Ti 18.2. klo 12.56 naiset joukkuekilpailu 3000 metriä, finaali
Pe 21.2. klo 18.30 naiset 500 metriä, puolivälierät
Pe 21.2. klo 18.44 naiset 1000 metriä, puolivälierät
Pe 21.2. klo 19.13 miehet 500 metriä, välierät
Pe 21.2. klo 19.21 naiset 1000 metriä, välierät
Pe 21.2. klo 19.43 miehet 500 metriä, finaali
Pe 21.2. klo 19.53 naiset 1000 metriä, finaali
Pe 21.2. klo 20.18 miehet joukkuekilpailu 5000 metriä, finaali
 
 

Kelkkailu

La 8.2. klo 16.30 miehet ohjaskelkkailun yksilökisa, 1. lähtö
La 8.2. klo 18.40 miehet ohjaskelkkailun yksilökisa, 2. lähtö
Su 9.2. klo 16.30 miehet ohjaskelkkailun yksilökisa, 3. lähtö
Su 9.2. klo 18.40 miehet ohjaskelkkailun yksilökisa, 4. lähtö
Ma 10.2. klo 16.45 naiset ohjaskelkkailun yksilökisa, 1. lähtö
Ma 10.2. klo 18.35 naiset ohjaskelkkailun yksilökisa, 2. lähtö
Ti 11.2. klo 16.30 naiset ohjaskelkkailun yksilökisa, 3. lähtö
Ti 11.2. klo 18.20 naiset ohjaskelkkailun yksilökisa, 4. lähtö
Ke 12.2. klo 16.15 miesten ohjaskelkkailun parikisa, 1. lähtö
Ke 12.2. klo 17.45 miesten ohjaskelkkailun parikisa, 2. lähtö
To 13.2. klo 9.30 naisten skeleton 1. lähtö
To 13.2. klo 10.40 naisten skeleton 2. lähtö
To 13.2. klo 18.15 ohjaskelkkailun joukkuekelkkailu, finaali
Pe 14.2. klo 14.30 miesten skeleton, 1. lähtö
Pe 14.2. klo 16 miesten skeleton, 2. lähtö
Pe 14.2. klo 18.50 naisten skeleton 4. lähtö
La 15.2. klo 16.45 miesten skeleton, 3. lähtö
La 15.2. klo 18.15 miesten skeleton, 4. lähtö
Su 16.2. klo 18.15 rattikelkkailu, kahden miehen kelkka 1. lähtö
Su 16.2. klo 19.15 rattikelkkailu, kahden miehen kelkka 2. lähtö
Ma 17.2. klo 16.30 rattikelkkailu, kahden miehen kelkka 3. lähtö
Ma 17.2. klo 18.05 rattikelkkailu, kahden miehen kelkka 4. lähtö
Ti 18.2. klo 17.15 naisten rattikelkkailu 1. lähtö
Ti 18.2. klo 18.23 naisten rattikelkkailu 2. lähtö
Ke 19.2. klo 18.15 naisten rattikelkkailu 3. lähtö
Ke 19.2. klo 19.23 naisten rattikelkkailu 4. lähtö
La 22.2. klo 18.30 rattikelkkailu, neljän miehen kelkka, 1. lähtö
La 22.2. klo 20 rattikelkkailu, neljän miehen kelkka, 2. lähtö
Su 23.2. klo 11.30 rattikelkkailu, neljän miehen kelkka, 3. lähtö
Su 23.2. klo 13 rattikelkkailu, neljän miehen kelkka, 4. lähtö
 
 

Taitoluistelu

To 6.2. klo 17.30 joukkuekilpailu, miesten lyhytohjelma
To 6.2. klo 19.10 parikilpailu, lyhytohjelma
La 8.2. klo 16.30 joukkuekilpailu jäätanssi, lyhytohjelma
La 8.2. klo 18.10 joukkuekilpailu, naisten lyhytohjelma
La 8.2. klo 20.05 parikilpailu, vapaaohjelma
Su 9.2. klo 17 joukkuekilpailu, miesten vapaaohjelma
Su 9.2. klo 18.05 joukkuekilpailu, naisten vapaaohjelma
Su 9.2. klo 19.10 joukkuekilpailu, jäätanssin vapaatanssi
Ti 11.2. klo 17 pariluistelu, lyhytohjelma
Ke 12.2. klo 17.45 pariluistelu, vapaaohjelma
To 13.2. klo 17 miesten yksinluistelu, lyhytohjelma
Pe 14.2. klo 17 miesten yksinluistelu, vapaaohjelma
Su 16.2. klo 17 jäätanssin lyhytohjelma
Ma 17.2. klo 17 jäätanssin vapaaohjelma
Ke 19.2. klo 17 naisten yksinluistelu, lyhytohjelma
To 20.2. klo 17 naisten yksinluistelu, vapaaohjelma

 

< >
Mainos
Mainos
Petteri Lehto
Teemu Kattilakoski
Teemu Kattilakoski
Teemu Wilenius
Teemu Wilenius
Mainos
Suosituimmat|Kisaohjelma
Kommentoiduimmat|Kisaohjelma
Mainos
Pääuutiset
Mainos
Takaisin ylös